Půjčka pro dlužníky

Půjčka i pro dlužníky existuje

Pravděpodobně je jen málo lidí, kteří nikdy v životě nevyužili nějakou půjčku. Půjčování se stalo zcela běžným jevem. Někdy se však může stát, že kvůli zcela nepředvídatelným okolnostem nebo nedbalostí dojde k tomu, že se člověk opozdí se splátkami a ocitne se v registru dlužníků. Na tyto lidi pak pohlížejí banky a většina nebankovních společností jako na nespolehlivé a už u nich nemají šanci získat další půjčku, i když by ji nutně potřebovali. I dlužníci však mají možnost půjčit si. Vyplňte formulář nezávazné žádosti o půjčku a během malé chvilky může být vaše půjčka schválena.

Nezávazná žádost o půjčku
Kolik potřebuji:
1,000 Kč
200,000 Kč

Sjednání půjčky

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Půjčka pro dlužníky

Seriózní poskytovatel je základ

Dobře zvolená půjčka může pomoci jak při koupi nutného vybavení domácnosti, tak při získání vlastního bydlení nebo refinancování jiných, méně výhodných půjček. Dlužníci pro tyto účely často využívají půjčky bez registru. které mohou být rizikovější. Proto je potřeba důkladně si projít podmínky smlouvy o půjčce ještě před podpisem a nechat si vysvětlit vše, co by mohlo být nejasné. Jakmile vyplníte žádost o půjčku, vždy obdržíte dopředu návrh smlouvy na váš email a vklidu si ho můžete pročíst dříve než smlouvu podepíšete. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz či vám nebude něco jasné, vše můžete probrat s operátorkou, která vám zavolá před podpisem smlouvy a ráda vám se vším poradí.

Půjčka i se záznamem v registru

Půjčka se záznamem v registru jako varianta finanční výpomoci se nabízí samozřejmě každému, kdo akutně potřebuje půjčit menší či větší peněžní částky. Je ale také pravděpodobně posledním řešením pro ty, kteří mají záznam v takzvaném registru dlužníků. Takovýto registr využívají banky při ověřování vhodnosti klientů pro poskytnutí úvěru. Jakmile má někdo záznam v registru dlužníků, banka mu většinou půjčku zamítne. Záznamem v registru totiž rapidně klesne bonita klienta a pro banku už je tak rizikovým kandidátem. Pro nebankovní společnost není mírný škraloup v registru překážkou a dokáže poskytnout půjčku i dlužníkům.

Férová půjčka pro dlužníky

Většina lidí se pravděpodobně snaží hospodařit s penězi tak, aby za každých okolností byl rodinný rozpočet vyrovnaný. Tedy aby v prvé řadě nechybělo. Kdyby přebývalo, nebylo by to takové neštěstí. Bohužel ale ne vždy se naše snahy potkávají s kýženým výsledkem. Z toho nám pak mohou vznikat právě finanční nedostatky. Někdy jsou méně závažné, jindy více. Způsobů, jakými se tyto nedostatky dají řešit je mnoho.

Obvykle záleží právě na povaze a rozsahu tísně. V menších případech mohou vypomoci příbuzní nebo přátelé. Na větší částky lze dosáhnout formou bankovního úvěru nebo půjčky. Tyto dva termíny by se měly rozlišovat, neboť se nejedná o totéž. Úvěr je úročená finanční výpomoc, půjčky jsou obvykle bezúročné, pokud není předem úrok stanoven. Pro určitou skupinu lidí jsou ale bankovní půjčky nedosažitelné. Banky mají velmi přísně nastavená pravidla pro schvalování úvěrů a půjček. Ne každý je tak schopen tímto úzkým sítem projít. Banky hodnotí mezi jinými také příjmy klienta a jeho bonitu neboli schopnost splácet. Banky navíc obvykle půjčují jen vysoké částky, které se pro ně jeví být více lukrativní. Pokud některý klient není pro banku dostatečně věrohodný, banka mu půjčku může zamítnout. Produktem, který může vyřešit finanční starosti těchto lidí je férová půjčka bez registru.

Poradna

Recenze našich spokojených zákazníků

Potřebujete poradit?

Potřebujete se nás na něco zeptat nebo si nevíte rady s žádostí o půjčku? Neváhejte se na nás obrátit.