Půjčka pro dlužníky

Půjčka pro dlužníky existuje

Pravděpodobně je jen málo lidí, kteří nikdy v životě nevyužili nějakou půjčku. Půjčování se stalo zcela běžným jevem. Někdy se však může stát, že kvůli zcela nepředvídatelným okolnostem nebo nedbalostí dojde k tomu, že se dlužník opozdí se splátkami a octne se v registru dlužníků. Na tyto lidi pak pohlížejí banky a většina nebankovních společností jako na nespolehlivé a už u nich nemají šanci získat další půjčku, i když by ji nutně potřebovali. I dlužníci však mají možnost půjčit si – u soukromníků nebo u části nebankovních institucí, které pro poskytnutí půjčky nevyžadují čisté registry. Vyplňte formulář nezávazné žádosti o půjčku a během malé chvilky může být vaše půjčka schválena.

Nezávazná žádost o půjčku
Kolik potřebuji:
1,000 Kč
100,000 Kč

Sjednání půjčky

Půjčka pro dlužníky

Seriózní poskytovatel je základ

Mezi poskytovateli, kteří jsou ochotni půjčit dlužníkům, bývají často i nepoctivci, proto je prověření nabídky na místě. Dobře zvolená půjčka pro dlužníky může pomoci jak při koupi nutného vybavení domácnosti, tak při získání vlastního bydlení nebo refinancování jiných, méně výhodných půjček. Dlužníci pro tyto účely často využívají půjčky bez registru. které mohou být rizikovější. Proto je potřeba důkladně si projít smlouvu na půjčku pro dlužníky ještě před podpisem a nechat si vysvětlit vše, co by mohlo být nejasné.

Půjčky pro dlužníky nejsou levné

Vzhledem k tomu, že u půjček pro dlužníky nebývají přezkoumávány registry a někdy není potřeba ani potvrzení o výši příjmu, musí zájemce počítat s vyššími úroky a případnými poplatky za poskytnutí půjčky, za vedení účtu a podobně. Tyto náklady jsou obsaženy ve smlouvě o půjčce pro dlužníky.

Je vhodné využít půjčku pro dlužníky?

Pokud už má někdo záznam v registru, měl by dobře zvážit, jestli si opravdu musí vzít další půjčku, zvláště tehdy, hrozí – li, že by mohl mít problémy s jejím splácením. V takovém případě by ho půjčka pro dlužníky mohla zavést k dalším dluhům a postupně do dlouhodobých potíží s předlužením. Finanční plánování je v případě půjčky pro dlužníky naprosto nezbytné, půjčka by měla pomoci, ne uškodit. V případě, že jste vše důkladně zvážili, vyplňte nezávaznou žádost o půjčku.

Poradna

Recenze našich spokojených zákazníků

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Potřebujete se nás na něco zeptat nebo si nevíte rady s žádostí o půjčku? Neváhejte se na nás obrátit.