Získejte rychlou půjčku bez zbytečných poplatků.
Chci si půjčit

Poradna

Snižte splátky a ušetřete s konsolidací půjček

Snižte splátky a ušetřete s konsolidací půjček

Publikováno: 8.12.2020 | Půjčky, finance

Sjednali jste si velké množství půjček, občas ztrácíte přehled o tom, kdy máte co splatit, a někdy vám peníze scházejí a máte co dělat, abyste vyšli? Pak by pro vás mohla být konsolidace půjček vhodným řešením. Sloučení půjček vás zbaví starostí s větším počtem smluv a splátek a ještě si můžete měsíční splátky výrazně snížit podle své potřeby. U některých konsolidací si lze ještě půjčit další peníze navíc.

Celý článek
Půjčka před výplatou – ano nebo ne?

Půjčka před výplatou – ano nebo ne?

Publikováno: 2.11.2020 | Půjčky, finance

„Schází vám peníze před výplatou? Přijďte, my vám půjčíme!“ Všichni ten slogan známe, všichni se s ním denně setkáváme, všichni chápeme základní myšlenku – ne všichni se však s podobným tvrzením ztotožňujeme. Jaký je ve skutečnosti smysl půjček před výplatou? Představují neúměrné riziko nebo mohou skutečně pomoci?

Celý článek
Půjčky až do domu jsou pohodlné, ale za jakou cenu?

Půjčky až do domu jsou pohodlné, ale za jakou cenu?

Publikováno: 31.8.2020 | Půjčky, finance

Půjčky, půjčky, půjčky. Hýbou světem i lidmi, co říkáte? Vzít si půjčku je dnes stejně jednoduché jako si zapálit cigaretu. Bohužel na tento nešvar doplácí spousta lidí - dlužníci, kteří si nedali dostatečně pozor. Třeba někteří z nich využili možnost půjčky až do domu. V čem je tahle služba výjimečná?

Celý článek
Problémy s půjčkami? Pomůže konsolidace!

Problémy s půjčkami? Pomůže konsolidace!

Publikováno: 21.1.2020 | Půjčky, finance

Vzali jste si více půjček, vaše finanční situace se nepříznivě změnila a vy máte nyní problémy se splácením a obáváte se, že v budoucnu nebudete moci dostát svým závazkům? Ulevilo by se vám, kdybyste mohli snížit vaše měsíční splátky? Pak byste měli uvažovat o konsolidaci půjček. Spojíte tak své půjčky do jedné, snížíte poplatky za vedení půjček a můžete si prodloužit dobu splácení a ulevit tak přetíženému rodinnému rozpočtu. V současnosti velice roste obliba tohoto produktu a možnost konsolidovat využívá stále více lidí.

Celý článek
Co je neúčelová půjčka

Co je neúčelová půjčka

Publikováno: 7.1.2020 | Půjčky, finance

K nejoblíbenějším typům půjček patří neúčelová půjčka. Důvodem vysokého zájmu právě o tento typ úvěru je to, že klient žádající o půjčku nemusí uvádět, k čemu bude poskytnuté finance používat. To znamená, že pokud půjčku získá, může ji využít na cokoliv- třeba zaplacení účtů, dovolené, nákup dárku nebo pořízení nového spotřebiče do domácnosti. Neúčelová půjčka dává svému majiteli možnost rozhodnout si o tom, jak se zapůjčenými penězi naložit, poskytuje tedy mnohem více svobody než půjčka účelová.

Celý článek
Vyřídit půjčku