Konsolidace půjček

Refinancování půjček dnes nabízejí ve velkém jak banky, tak nebankovní subjekty. Vše vyřídíme za Vás. Vy jen poskytnete patřičné údaje vyplněním formuláře žádosti o půjčku na našich stránkách. Protože na trhu půjček vládne velká konkurence, nabízejí poskytovatelé co nejvýhodnější podmínky a komfort při vyřizování, aby si zájemce vybral právě je.

Nezávazná žádost o půjčku
Kolik potřebuji:
1,000 Kč
200,000 Kč

Sjednání půjčky

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Konsolidace půjček

Chcete refinancovat svou půjčku ?

Vzali jste si půjčku nebo několik půjček a máte problémy s jejich splácením, nebo byste jen chtěli ulevit napjatému rodinnému rozpočtu. V době, kdy jste si půjčky brali, mohla vaše finanční situace vypadat jinak, než v současnosti. Stačí potíže v zaměstnání, zdravotní problémy a najednou se ze splátek stává problém. Jednou možností je dohoda s poskytovateli a změna podmínek splácení. Když však poskytovatelé na dohodu nepřistoupí, je možností refinancování půjčky.

Refinancováním lze snížit splátky

Pokud byste chtěli jen snížit splátky, je konsolidace půjček dobrou volbou. Sice se prodlouží doba splácení, ale za to budete mít díky nižší splátce volné finanční prostředky pro svou potřebu. Refinancovat lze jak jednu, tak více půjček. Nové úvěry mívají většinou výhodnější podmínky a často je možno získat i prostředky navíc. Refinancování půjčky je navíc jednoduché a lze ho vyřídit poměrně rychle. Výběrem vhodného produktu lze nejen snížit splátky, ale díky nižšímu úvěru a minimu poplatků i ušetřit.

Refinancovat lze i online

Služeb refinancování půjček můžete využít online. Nikam nemusíte chodit. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Projděte si však podmínky své původní půjčky a spočítejte si, zda se vám refinancování opravdu vyplatí. Někdy jsou v podmínkách půjčky uvedeny poměrně vysoké sankce za předčasné splacení. Porovnejte si podmínky staré půjčky a půjčky nové a zvolte si tu, která je pro vás výhodnější. Formality při refinancování půjčky za vás rádi vyřídíme.

Poradna

Recenze našich spokojených zákazníků

Potřebujete poradit?

Potřebujete se nás na něco zeptat nebo si nevíte rady s žádostí o půjčku? Neváhejte se na nás obrátit.