Konsolidace půjček

Refinancování půjček dnes nabízejí ve velkém jak banky, tak nebankovní subjekty. Vše vyřídíme za Vás. Vy jen poskytnete patřičné údaje vyplněním formuláře žádosti o půjčku na našich stránkách. Protože na trhu půjček vládne velká konkurence, nabízejí poskytovatelé co nejvýhodnější podmínky a komfort při vyřizování, aby si zájemce vybral právě je.

Nezávazná žádost o půjčku
Kolik potřebuji:
1,000 Kč
100,000 Kč

Sjednání půjčky

Konsolidace půjček

Chcete refinancovat svou půjčku ?

Vzali jste si půjčku nebo několik půjček a máte problémy s jejich splácením, nebo byste jen chtěli ulevit napjatému rodinnému rozpočtu. V době, kdy jste si půjčky brali, mohla vaše finanční situace vypadat jinak, než v současnosti. Stačí potíže v zaměstnání, zdravotní problémy a najednou se ze splátek stává problém. Jednou možností je dohoda s poskytovateli a změna podmínek splácení. Když však poskytovatelé na dohodu nepřistoupí, je možností refinancování půjčky.

Refinancováním lze snížit splátky

Pokud byste chtěli jen snížit splátky, je konsolidace půjček dobrou volbou. Sice se prodlouží doba splácení, ale za to budete mít díky nižší splátce volné finanční prostředky pro svou potřebu. Refinancovat lze jak jednu, tak více půjček. Nové úvěry mívají většinou výhodnější podmínky a často je možno získat i prostředky navíc. Refinancování půjčky je navíc jednoduché a lze ho vyřídit poměrně rychle. Výběrem vhodného produktu lze nejen snížit splátky, ale díky nižšímu úvěru a minimu poplatků i ušetřit.

Refinancovat lze i online

Služeb refinancování půjček můžete využít online. Nikam nemusíte chodit. Vše vyřídíte z pohodlí domova. Projděte si však podmínky své původní půjčky a spočítejte si, zda se vám refinancování opravdu vyplatí. Někdy jsou v podmínkách půjčky uvedeny poměrně vysoké sankce za předčasné splacení. Porovnejte si podmínky staré půjčky a půjčky nové a zvolte si tu, která je pro vás výhodnější. Formality při refinancování půjčky za vás rádi vyřídíme.

Poradna

Recenze našich spokojených zákazníků

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Potřebujete poradit?

Potřebujete se nás na něco zeptat nebo si nevíte rady s žádostí o půjčku? Neváhejte se na nás obrátit.