Rychlá půjčka na ruku

Přijedeme za vámi. Dřív se půjčky sháněly, dnes za vámi přijdou samy. Vyplňte formulář žádosti o půjčku na našich stránkách a po domluvě, třeba ještě dnes, vás navštíví obchodní zástupce, který vám se vším potřebným poradí a pomůže a vyřídí formality za vás. S jeho pomocí si snadno spočítáte, jak vysokou půjčku si můžete dovolit, kolik budete splácet a jak dlouho, kolik vás celkově bude půjčka stát.

Nezávazná žádost o půjčku
Kolik potřebuji:
1,000 Kč
200,000 Kč

Sjednání půjčky

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Rychlá půjčka na ruku

Rychlá půjčka na ruku

Existuje mnoho způsobů, jak získat rychlou půjčku na ruku v hotovosti která vyřeší vaše nečekané finanční potíže. Snažíme se vycházet klientům co nejvíce vstříc, a proto přebíráme potřebné administrativní úkony na svá bedra. Půjčku tak můžete mít, aniž sami kamkoliv odejdete, aniž se zvednete od stolu.

Sepsáním smlouvy to nekončí

Pravomoci obchodních zástupců ale nekončí ve chvíli, kdy s vámi podepíší smlouvu a vyplatí vám peníze. Ano, tato služba zahrnuje i předání peněz, bez ohledu na výši částky, v hotovosti na ruku. „Váš“ obchodní zástupce s vámi bude i po celou dobu splácení. Většinovou politikou společnosti v těchto případech je osobní výběr splátek, pro které si zástupci chodí.

Také se na ně budete obracet v případě, že vás zaskočí jakýkoliv problém. Nečekané výdaje znamenají, že výjimečně nemáte na splátku? Přišli jste o zaměstnání nebo se vám snížily příjmy? Obchodní zástupce vám pomůže problém vyřešit.


Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 20 000 Kč se splatností 60 měsíců: RPSN 13% ( RPSN = roční procentní sazba nákladů - procetuální údaj, který v sobě zahrnuje naprosto veškeré možné poplatky. Více info např. zde ) úroková sazba 12,26% p.a ( p.a. = Per annum - znamená "za rok" ), měsíční splátka 479 Kč, celkem zaplatíte 28 740 Kč. Maximální RPSN 13,85%. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 1.000 Kč do 100.000 Kč se splátkami od 198 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

V případě, že se ocitnete v prodlení se splácením jakékoliv Splátky nebo její části, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den, který následuje po dni, kdy se Zákazník ocitl v prodlení se splacením Splátky nebo její části, a to až do 30. dne trvajícího prodlení. Přesahuje-li doba Vašeho prodlení s úhradou Splátky nebo její části 30 dnů, ne však více než 60 dnů, je možné oprávnění Vám účtovat smluvní pokutu ve výši 0,1 % z aktuální výše dlužné Splátky za každý den následující po 30. dni do 60. dne trvajícího prodlení. Tyto informace mají pouze informativní charakter, výsledná skutečnost se řídí ustanovením § 122 odst. 2 věty první zákona o spotřebitelském úvěru.

Poradna

Recenze našich spokojených zákazníků

Potřebujete poradit?

Potřebujete se nás na něco zeptat nebo si nevíte rady s žádostí o půjčku? Neváhejte se na nás obrátit.