Půjčka bez doložení příjmu

Potřebujete půjčit peníze, ale nemůžete doložit váš příjem? Nezoufejte. Stačí pouze vyplnit online formulář nezávazné žádosti o půjčku, který vám zabere jen několik málo minut. O zbytek se postaráme my a peníze můžete čerpat obratem.

Nezávazná žádost o půjčku
Kolik potřebuji:
1,000 Kč
200,000 Kč

Sjednání půjčky

Bezúčelová půjčka se splatností minimálně 12 měsíců, maximálně 84 měsíců s výběrem částek od 10.000 Kč do 200.000 Kč se splátkami od 350 Kč měsíčně. Kdykoli v průběhu splácení můžete půjčku doplatit celou a to bez jakýchkoli sankcí. Zaplatíte úroky jen za dobu, kdy jste půjčku čerpali. Můžete si odložit splátky až na 4 měsíce v případě pracovní neschopnosti, nebo finanční tísně. Od půjčky můžete odstoupit do 14 dnů bez udání důvodu.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 10 000 Kč, roční úroková sazba 14,88 %, RPSN 15,94 %, celkem zaplatíte 10 806 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 957 Kč, 947 Kč, 937 Kč, 926 Kč, 916 Kč, 906 Kč, 895 Kč, 885 Kč, 875 Kč, 864 Kč, 854 Kč a 844 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Maximální výše RPSN nepřesáhne 31,73%. Reprezentativní příklad od našeho partnera, společnosti Home Credit a.s. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy.

Důsledky nedodržení závazků. V případě prodlení nebo jiného neplnění povinností z úvěrové smlouvy je oprávnění po vás požadovat smluvní pokuty a jiné sankce vyplývající z úvěrových smluv a úvěrových podmínek jednotlivých poskytovatelů.

Půjčka bez doložení příjmu

Půjčka bez příjmu a ručení

Chcete si vypůjčit určitou částku, ale nechcete nebo nemůžete dokládat své příjmy? Pak jste zde správně a využijte půjčku bez příjmu a ručení. Bez dokladu o příjmu nebo bez ručitele vám někteří poskytovatelé půjčku neschválí. Proto je půjčka bez příjmu a bez ručitele vhodná pro všechny, kteří nechtějí přiznávat příjem, avšak tento příjem mají. Tito lidé mají málo šancí na získání půjčky v bankovním sektoru, kde se na žadatele o půjčku kladou poměrně přísné nároky. Nebankovní společnosti tyto půjčky nabízejí. Nabídka půjček bez příjmu a ručitele je typická pro nebankovní poskytovatele půjček. Část půjček je zde zaměřena právě na skupinu zájemců, která nechce dokládat příjem ani poskytnout ručitele.

Jak získat půjčku?

Chcete vědět, jak to všechno funguje? Postup je podobný jako u každé jiné žádosti o půjčku. Na samotném začátku před vámi stojí jeden velice jednouchý úkol: stačí vyplnit online formulář. Vyplníte několik údajů potřebných k posouzení vaší žádosti a jejich zadání do formuláře vám nezabere více jak 3 minuty času. Jakmile budete mít formulář vyplněný, kliknete na tlačítko odeslat a to je vše, co pro získání půjčky bez doložení příjmu musíte udělat. Nemusíte dokládat žádné potvrzené formuláře o příjmu. Stačí když nám doložíte, že nějaký příjem máte, např. jeden výpis z účtu nebo jednu výplatní pásku. Pak už jen počkáte na vyhodnocení žádosti, které probíhá obratem a zpravidla bývá vyřízeno do 10 minut od odeslání žádosti.

Schválení a podmínky smlouvy

Pokud jste si připravili podklady, může vše proběhnout velice rychle a u nižších částek i pouze online. Půjčka bez příjmu a ručitele je neúčelová, takže finance lze použít na cokoli. Vše probíhá bez průtahů a komplikací, ani záznam v registru dlužníků není překážkou k získání půjčky. Po schválení obdržíte návrh smlouvy, se kterou se můžete dopředu seznámit. Po jejich odsouhlasení již nic nebrání výplatě peněz.

Poradna

Recenze našich spokojených zákazníků

Potřebujete poradit?

Potřebujete se nás na něco zeptat nebo si nevíte rady s žádostí o půjčku? Neváhejte se na nás obrátit.